Oława , Gość Cena : Proszę o kontakt 665 955 991 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

stabilne zatrudnienie u lidera branży automotive_pracownik produkcji

Kierunek Toyota!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg.

Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub 695-705-805 bądź zaaplikujesz.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • zorganizowany dojazd do i z pracy

  • wynagrodzenie 4 110 zł brutto

  • bezpłatny parking oraz dofinansowana stołówka w wysokości 190 zł brutto/miesiąc

  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa OK system, ubezpieczenie

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń, praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych

oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe - warunek konieczny

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Numer ogłoszenia : 12839
Liczba odsłon: 18, dzisiaj0

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/dolnoslaskie-ogloszenia.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129